Home

deal curea construcții navale adam ondra světový pohár vest Regenerare Semnal

Adam Ondra | Festival alpinismu

Adam Ondra přiváží zlato ze Světového poháru v lezení na obtížnost v  Chamonix 2019 - Český horolezecký svaz - ČHS
Adam Ondra přiváží zlato ze Světového poháru v lezení na obtížnost v Chamonix 2019 - Český horolezecký svaz - ČHS

SVĚTOVÝ POHÁR V LEZENÍ NA OBTÍŽNOST A RYCHLOST V ARCU - Český horolezecký  svaz - ČHS
SVĚTOVÝ POHÁR V LEZENÍ NA OBTÍŽNOST A RYCHLOST V ARCU - Český horolezecký svaz - ČHS

Adam Ondra před Světovým pohárem: V novém stylu se cítím jistý, těším se na  závodní nervozitu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Adam Ondra před Světovým pohárem: V novém stylu se cítím jistý, těším se na závodní nervozitu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

OLYMP CSMV | Lezec Ondra vede světový pohár i v boulderingu aneb VÝSLEDKY  OLYMP CS MV v týdnu 13. – 19. 5.
OLYMP CSMV | Lezec Ondra vede světový pohár i v boulderingu aneb VÝSLEDKY OLYMP CS MV v týdnu 13. – 19. 5.

Adam Ondra po dalším triumfu změnil plány a pokusí se celkově vyhrát Světový  pohár v lezení na obtížnost - Zprávy z Moravy
Adam Ondra po dalším triumfu změnil plány a pokusí se celkově vyhrát Světový pohár v lezení na obtížnost - Zprávy z Moravy

Adam Ondra komentuje Světový pohár Chamonix - YouTube

Adam Ondra ovládl podruhé Světový pohár a ze Salt Lake City si odváží zlato  z boulderingu! | Lidé&Hory
Adam Ondra ovládl podruhé Světový pohár a ze Salt Lake City si odváží zlato z boulderingu! | Lidé&Hory

Lezec Ondra ovládl úvodní závod Světového poháru v boulderingu - Deník.cz

Lezec Adam Ondra vyhrál závod Světového poháru | Aktu.news

OLYMP CSMV | Návrat Spidermana, Ondra vyhrál světový pohár v boulderingu  aneb VÝSLEDKY OLYMP CS MV v týdnu 1. – 7. 4.
OLYMP CSMV | Návrat Spidermana, Ondra vyhrál světový pohár v boulderingu aneb VÝSLEDKY OLYMP CS MV v týdnu 1. – 7. 4.

Adam Ondra vyhrál Světový pohár v... - Český horolezecký svaz | Facebook

Adam Ondra ovládl boulderingový Světový pohár v Meiringenu - Horydoly.cz -  Outdoor Generation
Adam Ondra ovládl boulderingový Světový pohár v Meiringenu - Horydoly.cz - Outdoor Generation

Adam Ondra opět zlatý! Brněnský lezec vyhrál Světový pohár v lezení na  obtížnost | Sport | Brněnská Drbna - zprávy z Brna a Jihomoravského kraje
Adam Ondra opět zlatý! Brněnský lezec vyhrál Světový pohár v lezení na obtížnost | Sport | Brněnská Drbna - zprávy z Brna a Jihomoravského kraje

Lezec Ondra ovládl i druhý závod Světového poháru v boulderingu -  Aktuálně.cz
Lezec Ondra ovládl i druhý závod Světového poháru v boulderingu - Aktuálně.cz

Lezec Ondra se po roce vrátil do Světového poháru vítězstvím. V Chamonix  vyhrál lezení na obtížnost | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Lezec Ondra se po roce vrátil do Světového poháru vítězstvím. V Chamonix vyhrál lezení na obtížnost | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Adam Ondra vládne olympijské sezoně! Čtyři topy ve finále a další zlato |  iSport.cz
Adam Ondra vládne olympijské sezoně! Čtyři topy ve finále a další zlato | iSport.cz

Tleskalo mi pět tisíc lidí, na to vítězství nezapomenu.' Lezec Ondra ovládl Světový  pohár ve Francii | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Tleskalo mi pět tisíc lidí, na to vítězství nezapomenu.' Lezec Ondra ovládl Světový pohár ve Francii | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Nový závod Světového poháru v Číně bude ve formátu Paříž 2022

Lezec Ondra se chystá na světový pohár ve Slovinsku. Do přípravy zařadil i  trénink na skalách | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Lezec Ondra se chystá na světový pohár ve Slovinsku. Do přípravy zařadil i trénink na skalách | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Psychika bude na olympiádě rozhodovat, říká jeden z nejlepších světových  lezců Adam Ondra, který dnes postoupil do finále | Hospodářské noviny  (HN.cz)
Psychika bude na olympiádě rozhodovat, říká jeden z nejlepších světových lezců Adam Ondra, který dnes postoupil do finále | Hospodářské noviny (HN.cz)