Home

furniza revistă deșeuri josef mudrák šachy ași bate joc Afacere Exercita

Osobnostmi nabitý Přebor města Vsetína v šachu vyhrál velmistr Cvek: Město  Vsetín
Osobnostmi nabitý Přebor města Vsetína v šachu vyhrál velmistr Cvek: Město Vsetín

Šachové správy z domova a sveta vydáva Peter Mego

Josef Mudrák (vlevo) při závěrečné partii: Město Bílovec

VINARSKÝM KRÁLEM PEPA MUDRÁK

ŠACHY NOVOJICKO

Ohlasy účastníků šachového turnaje JESENÍK OPEN 2018

Simultánky a duchové v Luhačovicích - den šestý | NSS.cz

Grabec Milan, nar , zemřel Šachy začal hrát kolem poloviny 50. let v  Bzenci. A již v roce 1958 se probojoval do polofinále - PDF Stažení zdarma
Grabec Milan, nar , zemřel Šachy začal hrát kolem poloviny 50. let v Bzenci. A již v roce 1958 se probojoval do polofinále - PDF Stažení zdarma

Memoriál Karla Bartoše vyhrál po jedenácti letech IM Pavel Zpěvák. - ŠACHY  - Veselí nad Moravou
Memoriál Karla Bartoše vyhrál po jedenácti letech IM Pavel Zpěvák. - ŠACHY - Veselí nad Moravou

Novoroční cena města Bílovec v šachu (9. 1. 2010): Město Bílovec

Šachový turnaj na internetu | NSS.cz

Memoriál – podrobněji. - ŠACHY - Veselí nad Moravou

Šachové mistrovství skončilo, přeborníci postoupí do celostátního kola -  Havlíčkobrodský deník
Šachové mistrovství skončilo, přeborníci postoupí do celostátního kola - Havlíčkobrodský deník

Legendární GM Baadur Jobava zavítal na rapid turnaj do Hošťálkové, vítězem  IM Piotr Piesik z Polska – Vítejte na šachovém webu Hošťálkové!
Legendární GM Baadur Jobava zavítal na rapid turnaj do Hošťálkové, vítězem IM Piotr Piesik z Polska – Vítejte na šachovém webu Hošťálkové!

Prvenství z šachového turnaje v Bílovci zamířilo do Karviné - Novojičínský  deník
Prvenství z šachového turnaje v Bílovci zamířilo do Karviné - Novojičínský deník