Home

Miraculos Pe punctul de Maestru ljusstake järnsmide auktion stämpel Dentar Intim galop

LJUSSTAKE, smide, 1700-talstyp, 1900-tal. Belysning & Lampor - Ljusstakar -  Auctionet

LJUSSTAKAR, 2 st, järn, 17/1800-tal. Belysning & Lampor - Ljusstakar -  Auctionet

Ljusstake smide - Stockholms Auktionsverk

LJUSSTAKE, smide, troligen Skåne, signerad PAL, 1900-tal. - Bukowskis

Auktion.se
Auktion.se

LJUSSTAKE, smide, allmoge, 1700-/1800-tal. - Bukowskis

Erik Höglund - Auctionet
Erik Höglund - Auctionet

Ljusstake, järnsmide, 1700-tal. - Bukowskis

JÄRNSMIDE, 5 delar, kandelabrar och ljusstakar. - Bukowskis

Ljusstake i järn - Justerbar, Ljushållare, Järnsmide - Smide | Barnebys

LJUSSTAKE, smide, 1900-tal. - Bukowskis

JÄRNSMIDE, 5 delar kandelabrar och ljusstakar. - Bukowskis

Sagan om en ljusstake | helensjoyeriadotcom

LJUSSTAKAR, smide, 2 st, allmoge, 1800-talets slut samt 1900-tal. -  Bukowskis

Sökresultat för sverige ljusstake

Ljusstake, smide 1700-tal i 2023 | Ljusstakar, Smide, Järn

LJUSSTAKE, smide, södra Sverige, 1700-tal. - Bukowskis