Okouzlená Anterselvou. Znám tady už každý strom v lese, září Charvátová -  iDNES.cz
Okouzlená Anterselvou. Znám tady už každý strom v lese, září Charvátová - iDNES.cz

V pátek už balila, v sobotu byla nejlepší z Češek. Snad na vlně vydržím,  věří Charvátová - Sport.cz
V pátek už balila, v sobotu byla nejlepší z Češek. Snad na vlně vydržím, věří Charvátová - Sport.cz

lucie charvatova|TikTok Search

Biatlonová fantazie. Charvátová ve sprintu šokovala třetím místem a  navázala na bronz smíšené štafety | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Biatlonová fantazie. Charvátová ve sprintu šokovala třetím místem a navázala na bronz smíšené štafety | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Úvod - LUCIE CHARVÁTOVÁ - Česká reprezentantka v biatlonu

Charvátové zamrzly na střelnici oči, pak skončila při debutu na OH  devatenáctá | ČeskéNoviny.cz
Charvátové zamrzly na střelnici oči, pak skončila při debutu na OH devatenáctá | ČeskéNoviny.cz

Davidová vytáhla štafetu mezi elitu, Charvátová si neodpustila trestné kolo  - Sport.cz
Davidová vytáhla štafetu mezi elitu, Charvátová si neodpustila trestné kolo - Sport.cz

OLYMPIJSKÉ PŘÍBĚHY: Olga Charvátová Křížová - První medaile pro sjezdové  lyžování | Svaz lyžařů ČR - Oficiální stránky Českého svazu lyžařů
OLYMPIJSKÉ PŘÍBĚHY: Olga Charvátová Křížová - První medaile pro sjezdové lyžování | Svaz lyžařů ČR - Oficiální stránky Českého svazu lyžařů

Charvátová dojela ve sprintu patnáctá, Davidová se nedostala ani do  stíhačky | iSport.cz
Charvátová dojela ve sprintu patnáctá, Davidová se nedostala ani do stíhačky | iSport.cz

Olga Charvátová Křížová (1962)

Chtěli mě Švýcaři i Američané, říká oslavenkyně Olga Charvátová Křížová -  iDNES.cz
Chtěli mě Švýcaři i Američané, říká oslavenkyně Olga Charvátová Křížová - iDNES.cz

Do cíle jsem se sotva dovláčela. Nepamatuji si závod, kdy by se mi jelo tak  ztěžka, říká Charvátová | Radiožurnál Sport
Do cíle jsem se sotva dovláčela. Nepamatuji si závod, kdy by se mi jelo tak ztěžka, říká Charvátová | Radiožurnál Sport

Charvátová byla ve sprintu v Novém Městě desátá, Davidová 11. - Aktuálně.cz

P*či.“ Biatlonistka Lucie Charvátová si v přímém přenosu sprostě zanadávala  a je hvězdou internetu - 23.01.2022, Sputnik Česká republika
P*či.“ Biatlonistka Lucie Charvátová si v přímém přenosu sprostě zanadávala a je hvězdou internetu - 23.01.2022, Sputnik Česká republika

Lucie Charvátová - Wikipedia

Lucie Charvátová - Nejnovější články | Sport | TN.cz

Charvátová překvapila jedenáctým místem, Eckhoffová zůstala královnou  Annecy - Sport.cz
Charvátová překvapila jedenáctým místem, Eckhoffová zůstala královnou Annecy - Sport.cz

Pád Charvátové obral Češky o možnost bojovat o vítězství, štafetu ovládly  Norky – ČT sport – Česká televize
Pád Charvátové obral Češky o možnost bojovat o vítězství, štafetu ovládly Norky – ČT sport – Česká televize

Olympijská vítězka ve sjezdu Olga Charvátová (59) - Splnila si dětský sen!  | Ahaprozeny.cz
Olympijská vítězka ve sjezdu Olga Charvátová (59) - Splnila si dětský sen! | Ahaprozeny.cz

Lucie Charvátová obsadila v olympijském sprintu 25. místo. Do stíhačky  postoupily všechny Češky - Biatlon
Lucie Charvátová obsadila v olympijském sprintu 25. místo. Do stíhačky postoupily všechny Češky - Biatlon