Home

poeți salt de bungee pianist biatlon první česká vítězka světového poháru Umil Reteta medicala căsuță

Výsledky SP v biatlonu: Davidová ve sprintu šestnáctá | iSport.cz

O víkendu začíná Světový pohár v biatlonu. Jaké jsou největší favoritky na  celkové vítězství? - Ruik
O víkendu začíná Světový pohár v biatlonu. Jaké jsou největší favoritky na celkové vítězství? - Ruik

Kdy bude Davidová obhajovat zlato? Podívejte se na program MS v biatlonu -  Deník.cz
Kdy bude Davidová obhajovat zlato? Podívejte se na program MS v biatlonu - Deník.cz

Češky si ve stíhačce maličko pohoršily, Röiselandová má jistý velký  křišťálový glóbus - Sport.cz
Češky si ve stíhačce maličko pohoršily, Röiselandová má jistý velký křišťálový glóbus - Sport.cz

Start MS v biatlonu se blíží! Češi chtějí medaili už ze čtvrteční štafety |  iSport.cz
Start MS v biatlonu se blíží! Češi chtějí medaili už ze čtvrteční štafety | iSport.cz

Program biatlonu 2021/22: Výsledky Světového poháru a průběžné pořadí -  Sport.cz
Program biatlonu 2021/22: Výsledky Světového poháru a průběžné pořadí - Sport.cz

Vydařený Český pohár D+D hostila Vysočina Arena - Biatlon

Kdo skončil, kdo má potíže, jak se mění pravidla. Biatlonisté na startu  zimy - iDNES.cz
Kdo skončil, kdo má potíže, jak se mění pravidla. Biatlonisté na startu zimy - iDNES.cz

Soukalová vyhrála Světový pohár v Ruhpoldingu. Vítková přidala třetí místo  | Hospodářské noviny (HN.cz)
Soukalová vyhrála Světový pohár v Ruhpoldingu. Vítková přidala třetí místo | Hospodářské noviny (HN.cz)

Biatlonistka Davidová byla v Hochfilzenu ve stíhačce třetí | ČeskéNoviny.cz

Český biatlon v sezóně 2021/22: Ve Světovém poháru byly vidět ženy, mládež  opět sbírala medaile - Biatlon
Český biatlon v sezóně 2021/22: Ve Světovém poháru byly vidět ženy, mládež opět sbírala medaile - Biatlon

Röiselandová si zajistila triumf ve Světovém poháru, Davidová byla ve  stíhačce sedmá | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Röiselandová si zajistila triumf ve Světovém poháru, Davidová byla ve stíhačce sedmá | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Herrmannová v Kontiolahti ovládla sprint. Z Češek byla nejlepší Jislová -  iDNES.cz
Herrmannová v Kontiolahti ovládla sprint. Z Češek byla nejlepší Jislová - iDNES.cz

Ideální start sezony. Davidová si v Östersundu dojela pro vítězství v  individuálním závodě | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Ideální start sezony. Davidová si v Östersundu dojela pro vítězství v individuálním závodě | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Světový pohár biatlon 2022/23 ⇒ program ✔️ výsledky, pořadí | BetArena.cz

Šestá v cíli. Davidová zvládla skvěle stíhačku a polepšila si o deset míst  - Sport.cz
Šestá v cíli. Davidová zvládla skvěle stíhačku a polepšila si o deset míst - Sport.cz

Biatlonistka Davidová dojela ve stíhačce dvanáctá, závod ovládla suverénní  Norka Röiselandová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Biatlonistka Davidová dojela ve stíhačce dvanáctá, závod ovládla suverénní Norka Röiselandová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Francouzky zaskočila v masáku Rakušanka Hauserová, Davidová doběhla  čtrnáctá – ČT sport – Česká televize
Francouzky zaskočila v masáku Rakušanka Hauserová, Davidová doběhla čtrnáctá – ČT sport – Česká televize

Vítězka Světového poháru Röiselandová vstoupí do biatlonové sezony později  - iDNES.cz
Vítězka Světového poháru Röiselandová vstoupí do biatlonové sezony později - iDNES.cz